עבודת גוף עירומה

מבוא

עיסוי עירום ועבודת גוף בעירום הן שתי דרכים נהדרות להשיג הרפיה מוחלטת. שניהם כרוכים בשימוש בטכניקות עיסוי כדי להקל על מתח ומתח, כמו גם בחשיפה של הגוף למגע. למרות שהם חולקים כמה קווי דמיון, יש כמה הבדלים עיקריים בין עיסוי עירום ועבודת גוף בעירום שכדאי לדעת עליהם לפני שתבחר איזה מהם מתאים לך.

במאמר זה, נחקור את היתרונות של עיסוי עירום ועבודת גוף עירומה, כמו גם נסקור מקרוב את ההבדלים בין השניים. כמו כן, נספק מספר טיפים כיצד לבחור את הטיפול המתאים עבורך.

 

מה זה עיסוי עירום ועבודת גוף בעירום?

ישנם סוגים שונים של עיסוי עירום ועבודת גוף עירומה, אך כולם כוללים עירום של הנותן והמקבל. עיסוי Nuru הוא עיסוי ארוטי הכולל בדרך כלל גוף מלא גontלפעול בין הנותן והמקבל, ושני הצדדים עירומים. עיסוי Esalen הוא סוג של עבודת גוף המשלבת פסיכולוגיה ועירום.

בכל סוג של עיסוי עירום או עבודת גוף עירום שתבחרו, המטרה היא זהה: להשיג הרפיה מוחלטת ולשחרר כל מתח או מתח שאתם עשויים להרגיש.

 

היתרונות של עבודת גוף עירומה

ישנם יתרונות רבים בקבלת עבודת גוף עירומה. הברור ביותר הוא תחושת הרגיעה והרווחה הנובעת ממגע ועיסוי בצורה לא מינית. בנוסף, הוא מאפשר להתגבר על חסימות אנרגטיות ומיניות, שכן העברת האנרגיה חזקה יותר כאשר אין בגדים שמפריעים.

במובן מסוים, אפשר לומר שעיסוי עירום מעורר מינית. עם זאת, ההתמקדות אינה בגירוי גניטלי אלא בהפיכת אנרגיה מינית פוטנציאלית לאנרגיה קינטית, אשר יכולה להיות מכוונת לצמיחה אישית וריפוי. בסופו של דבר, זה תלוי בך מהethאם אתה רוצה לחוות עוררות או לא - הבחירה היא לגמרי שלך.

 

סוגים פופולריים של עיסוי עירום ועבודת גוף בעירום

אז, אתה סקרן לגבי עיסוי עירום ועבודת גוף עירומה? גדול! ישנם כמה סוגים פופולריים של עיסוי עירום ועבודת גוף עירומה שנחקור במאמר זה.

לשפשף ולסחוט עיסוי ארוטי שימוש בשמנים חמים הוא אחד הסוגים הפופולריים ביותר של עיסוי עירום. בסוג זה של עיסוי, המעסה ישתמש בידיים ובגופו כדי לעורר את האזורים הארוגניים שלך. זה בדרך כלל כרוך בשימוש בשמנים חמים כדי לעזור בגלישה.

סוג פופולרי נוסף של עיסוי עירום הוא עיסוי גוף לגוף. בגישה זו, המעסה יהפוך עירום לחלוטין וישתמש בגופם כדי להתחכך בגופך. סוג זה של עיסוי נקרא לעתים קרובות עיסוי Nuru.

עיסוי טנטרי הוא גישה מעשית ואנרגטית לעבודת גוף שמקורה בהודו. בצורת עיסוי זו, המעסה ישתמש בידיים, באצבעות, בכפות הידיים, במרפקים, בברכיים וברגליים כדי לתמרן את מסלולי האנרגיה בגופך.

 

למה לצפות כשמקבלים עיסוי בעירום או טיפול גוף בעירום

אז למה אתה יכול לצפות כשאתה מקבל עיסוי עירום או עבודת גוף בעירום? גontנדיר לאמונה הרווחת, עיסוי מקצועי אינו דורש עירום כדי להיות יעיל. למעשה, לרוב בתי הספא יש מדיניות קפדנית ללא עירום עבור המטפלים והלקוחות שלהם. עם זאת, אם אתה מרגיש בנוח עם זה, עיסוי עירום יכול להיות דרך מצוינת להירגע ולהירגע.

עיסוי בעירום יכול להיות גם מרגיע וגם ממריץ. המטפל ישתמש בדרך כלל במשיכות קלות על כל הגוף שלך על מנת להקל על מתח ומתח בשרירים. עם זאת, חשוב לציין שהעיסוי לא נועד לעורר מינית - במילים אחרות, הוא לא יכלול שום 'תוספת'. אם זה מה שאתה מחפש, אנא חפש סוג אחר של שירות!

 

כיצד לבחור מתרגל מנוסה לעיסוי עירום או טיפול גוף בעירום

כאשר אתה מחפש מתרגל מנוסה שיעזור לך עם א עיסוי בעירום או טיפול גוף עירום, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, ודא שהמפגש הוא לפחות 1.5 שעות כיוון שמשהו קצר יותר לא יספיק לחקירה מלאה של הטכניקות הללו. אתה צריך גם להיות מודע לכך שסוג זה של עיסוי ועבודת גוף יכולים להיות מעוררים מינית, אז וודא שיש לך דיאלוג פתוח עם המתרגל שלך כדי שיבינו את הגבולות והאינטרסים שלך.

לבסוף, אם אתה מעוניין בעבודת גוף סקסולוגית, חפש מישהו שמתאמן באימון "Hands On, Hands In"ethod כדי להבטיח שהטיפול שלך מותאם במיוחד לרצונות ולצרכים שלך. עם העצות האלה בחשבון, תוכל למצוא מתרגל מנוסה שיוכל לספק את העיסוי המושלם בעירום או עבודת גוף בעירום להרפיה מרבית.

 

בטיחות, גבולות וכללי התנהגות שיש לקחת בחשבון בעת ​​ניסויים בעיסוי עירום ועבודות גוף בעירום

אם אתם מחפשים לחקור עיסוי עירום ועבודת גוף עירומה, חשוב להבין את הבטיחות, הגבולות והנימוס הכרוכים בכך. קודם כל, תהיו בטוחים שהמטפל שלכם לעולם לא יחשוף את התכשיטים המשפחתיים שלו במהלך העיסוי. מגע או עירום קשורים אך ורק לטיפול בעיסוי הוליסטי, אך פעילויות אלו אינן חובה לכל מפגש.

אתה יכול לבחור לשמור את התחתונים שלך במהלך העיסוי, או להישאר עירום לחלוטין בהתאם לרמת הנוחות שלך. חשוב גם לקבוע גבולות ברורים במהלך העיסוי. איזה סוג מגע יוחלף? מאילו פעילויות הקשורות למיניות יש להימנע? הקפד לתקשר עם המטפל שלך לאורך הפגישה כדי שתוכל להרגיש גם בנוח וגם רגוע.

 

סיכום

בקיצור, אם אתם סקרנים לגבי עיסוי עירום או עבודת גוף בעירום, זה בהחלט שווה בדיקה. החוויה יכולה להיות מרגיעה ומחדשת להפליא, וזו יכולה להיות דרך מצוינת ליצור קשר עם הגוף שלך.

רק הקפד לערוך את המחקר שלך מראש כדי למצוא מתרגל בעל מוניטין, וכבד את העיסוי או עבודת הגוף מכיוון שזה אמור להיות חוויה מרגיעה ואינטימית.

 

הרישומים החדשים ביותר

סוגי עיסוי

הפוסטים החדשים ביותר