אתה יכול בקלות לקנות ולשלוח כל סכום של Bitcoin (BTC) באמצעות
כרטיסי חיוב/אשראי או העברות בנקאיות (ACH)
באפליקציות/אתרים מהימנים אלה כמו גם רבים אחרים:

לספקי עיסוי

Absolממש! עבור כל מודעה שלך תצטרך לרכוש חבילה נפרדת. אתה יכול לנהל אותם בקלות שלך לוח ניהול חשבון.

לא את לא! אצלך dashלוח אתה יכול גontגלגל את הרישומים והחבילות שלך. אתה יכול לבטל את הרישום שלך ולצרף רישום נוסף לאותה חבילה פעילה. חבילה אחת = רישום אחד. אתה יכול לקבל רישום אחד (חבילה) או מרובה.

תשלום באמצעות קריפטו הוא הרבה יותר קל ממה שאתה חושב. יש הרבה שירותים, אתרים ואפליקציות המאפשרים לך לרכוש כל כמות של Bitcoin ולאחר מכן לשלוח אותו או לשלם איתו ישירות מהממשק שלהם. הלקוחות שלנו אוהבים להשתמש באפליקציות כמו CASH APP ו- CRYPTO.COM כמו גם באחרים.

האתר שלנו מרענן את מסד הנתונים שלו כל כמה דקות. אנא אפשר לתשלום הקריפטו שלך להסדיר ולמערכת שלנו לעדכן את תוצאות החיפוש. זה עשוי לקחת עד שעתיים הכי הרבה זמן. נסה לנקות את ההיסטוריה/עוגיות/מטמון של הדפדפן שלך. או פשוט לבדוק ממכשיר אחר. 

שקול לקבל א מומלצים חֲבִילָה. אנו נהפוך את הרישום שלך לגלוי ב- עמוד הבית ועל גבי שלך עמוד העיר + הרישום שלך יופיע עם אחרים רישומים רגילים בעיר שלך. זה גורם לרישום שלך להיות מוצג לפחות שלוש פעמים בחיפוש אחד.

שיפרנו את המערכת שלנו וכעת החבילה שלך אמורה להיות מופעלת תוך דקות. אתה תמיד יכול לפנות אלינו אם החבילה שלך זקוקה לתשומת לב מיידית שלנו. 

ללקוחות עיסוי

תמיד גontספק לפעול ישירות. לעולם לא נשתף איתך מידע נוסף על ספקים כלשהם. אנחנו לא קשורים לספקים. אנחנו לא "הסוכנות שלהם". לכל רישום יש "Contתפעל אותי" תיבת.

דווחו לנו עליהם! לכל רישום יש כפתור דיווח. נא לא להפוך לקורבן של הונאות ו לעולם אל תשלח תשלומים מראש. אם אתה צריך להשאיר תודה על השירות שניתן אנא עשה זאת באופן אישי בלבד. RubPage.com אינו מטפל ואינו אחראי לכל חילופי כספים בין הספק ללקוח שלהם. 

אין מה לדאוג! תשלום באמצעות קריפטו הוא הרבה יותר קל ממה שאתה חושב. יש הרבה שירותים, אתרים ואפליקציות המאפשרים לך לרכוש כל כמות של Bitcoin ולאחר מכן לשלוח אותו או לשלם איתו ישירות מהממשק שלהם. הלקוחות שלנו אוהבים להשתמש באפליקציות כמו CASH APP ו- CRYPTO.COM כמו גם באחרים.

האתר שלנו מרענן את מסד הנתונים שלו כל כמה דקות. אנא אפשר לתשלום הקריפטו שלך להסדיר והמערכת שלנו תעדכן את חשבונך. זה עשוי לקחת עד שעה. נסה לנקות את ההיסטוריה/עוגיות/מטמון של הדפדפן שלך. או פשוט לבדוק ממכשיר אחר. גontפעל אלינו 24/7 במקרה אם יש בעיות.

מערכת הביקורות שלנו דומה לזו שבגוגל מפות. אם הספק לא אוהב ביקורת מלקוח, הדרך הקלה ביותר עבור ספק ליצור רישום חדש מכיוון שאנו לא מסירים ביקורות (רק אם שותפו מידע אישי/רגיש). אז בקיצור, לא, אנחנו לא מסירים ביקורות רק בגלל שהספק לא אהב את זה. אבל הספק חופשי ליצור רישומים חדשים בפלטפורמה שלנו ולתת לגרסה הישנה לפוג. כל הביקורות הן אמיתיות ולא שונו בשום צורה, שנכתבו על ידי משתמשים בתשלום, בדיוק כמוך.

כל הרישומים זמינים עבורך גם אם אינך נרשם לחשבון לקוח. אם אתה רוצה לקרוא ביקורות של ספק ולשמור אותן כמועדף עליך, יש לנו אפשרויות חברות גמישות החל מ-1 מטרontח עד שנה. את כל התשלומים אינם חוזרים, הלא הוא תשלום חד פעמי.

צוות תמיכת הלקוחות האוהב שלנו זמין 24/7 על ידי דוא"ל.