עיסוי ארוטי לנשים

מגיע לך ליהנות מהגוף שלך בזמן שאתה מקבל עיסוי ארוטי לנשים. מגיע לך הכיף שנובע מהחקירה וגילוי דרכים חדשות לחוות הנאה. מגיע לך להזמין את העיסוי החושני שלך.

עיסוי Nuru הוא עיסוי ארוטי חושני המתמקד בכל הגוף, לא רק באיברי המין. זוהי דרך נפלאה להתחבר עם הגוף שלך ועם בן הזוג שלך. זה יכול להיות פשוט או משוכלל ככל שתרצה, וניתן להתאים אותו לצרכים ולרצונות הספציפיים שלך.

אם אתה סקרן לגבי עיסוי אירוטי אבל לא בטוח מאיפה להתחיל, המאמר הזה הוא בשבילך. אציג לך את היסודות של עיסוי אירוטי ואעזור לך להתחיל במסע שלך לגילוי עצמי.

 

מהו עיסוי ארוטי לנשים?

האם אתה סקרן לגבי עיסוי ארוטי לנשים?

סוג זה של עיסוי הוא דרך מצוינת לנשים לקחת גontתפקידם להנאתם ולחקור את המיניות שלהם בסביבה בטוחה ונוחה. עיסוי ארוטי לנשים יכול להיות מאוד מרגיע ומעיר בו זמנית!

בדרך כלל, עיסוי חושני משתמש ב- contטכניקות מבוססות אקט כמו מגע קל, שפשוף ולישה כדי לעורר את הגוף. סוג זה של עיסוי זמין כעיסוי סוף טוב לנשי, וזה יכול להיות דרך מצוינת לחקור את המיניות שלך ולגלות מה מדליק אותך.

 

היתרונות של עיסוי ארוטי

ישנם יתרונות רבים ליהנות מעיסוי ארוטי. זה לא רק מרגיש מדהים, אלא שהוא גם יכול לחזק את המערכת החיסונית שלך, להפחית כאבים ולעזור לך לחוות הנאה בצורה אינטנסיבית יותר.

בנוסף, מתן עיסוי ארוטי הוא דרך מצוינת להראות לבן הזוג שלך כמה אכפת לך ממנו. זה יכול לעזור לבנות אינטימיות וחיבור, ויכול להיות חוויה מעצימה מאוד לשני בני הזוג.

 

הכנה לעיסוי ארוטי

אז, אתה מוכן לנסות עיסוי ארוטי? מְעוּלֶה! יש כמה דברים שאתה צריך לעשות כדי להתכונן.

ראשית, קבע את מצב הרוח. עמעמו את האורות, הדליקו כמה נרות ושימו מוזיקה מרגיעה. זה יעזור לך להכניס אותך לאווירה ולגרום לך להרגיש רגוע יותר.

שנית, ודא שיש לך שמן עיסוי אמיתי. זה יעזור להפחית את החיכוך ולהפוך את החוויה למהנה יותר.

שלישית, התחל ו-גontלהופיע לאט. עיסוי ארוטי הוא בסך הכל לקחת את הזמן וליהנות מכל רגע. אם אתה הולך מהר מדי, אתה תפספס את כל התענוג!

 

הגדרת מצב הרוח למפגש שלך

עכשיו כשאתה יודע מה זה עיסוי אירוטי והיתרונות שהוא מציע, בואו נדבר על קביעת מצב הרוח. אחרי הכל, זה לא סתם עיסוי - זו חוויה חושנית! אז דאגו ליצור אווירה שתעזור לכם להירגע ופשוט ליהנות מהרגע.

התחל בעמעום האורות והשמעת מוזיקה מרגיעה כדי לעזור להגדיר אווירה שלווה. בקש מבן הזוג להסיר בגדים ולשכב עם הפנים כלפי מטה על מיטה נוחה ויציבה. לאחר מכן, פזרו נרות וקטורת ברחבי החדר בשביל השכבה הנוספת של האווירה. ברגע שהכל במקום, אתה סוף סוף יכול לשבת בחיבוק ידיים וליהנות מהמופע!

 

עיסוי ארוטי לנשים

 

איך לבקש מה שאתה רוצה מהעיסוי שלך

אוקיי, עכשיו לשאלה הכל כך חשובה: איך אתה מוודא שהמטפל שלך ייתן לך בדיוק את מה שאתה רוצה? דבר ראשון, דעו שזה נורמלי לחלוטין להרגיש קצת לא בנוח לשאול שאלות על נושא כל כך רגיש. עם זאת, זכור שכל מה שגורם לך להרגיש לא בנוח הוא כנראה אותו דבר שגורם לנשים אחרות להרגיש לא בנוח - אז אל תפחד להיפתח ולנהל שיחה כנה עם שלך מעסה.

חשוב גם לציין בבירור אילו חלקים פרטיים בגופך היפה תרצה לכלול עיסוי חושני- או לא כלול אם אתה מעדיף. שאילת שאלות פשוטות אך נבחרות היטב היא גם דרך מצוינת להבטיח את זה שפשוף גוף העיסוי מותאם בדיוק למה שאתה מצפה. וכמובן, גם העיסוי שלך תמיד ישאל הרבה שאלות על מנת לוודא שהכל במהלך הפגישה בטוח ונוח לך.

 

טיפים לטיפול לאחר וטיפול עצמי

קודם כל, כל הכבוד על עשיית הצעדים הראשונים כדי לחקור את ההנאה שלך. טיפול לאחר הוא חלק חשוב בכל עיסוי והוא יכול לעזור להפחית כל מתח או מתח שעלולים להתעכב בגופך לאחר מכן. התכרבלות היא דרך מצוינת להעלים מתחים ולהגביר את האינטימיות עם בן הזוג, אבל זה לא הכרחי אם אתה לא מרגיש בנוח עם זה.

אתה יכול גם לתרגל טקסים לטיפול עצמי לאחר העיסוי כמו שתיית מים מרובה כדי לעזור לשטוף את כל הרעלים שייתכן שהשתחררו במהלך העיסוי, ולקיחת אמבטיה או מקלחת חמה. או שקול לנהל שיחה עם בן/בת הזוג על מה שניכם נהניתם בפגישה.

על ידי שילוב העצות הללו בתוכן שלך עיסוי ארוטי טקס, תוכל לקחת ג מלאontתפקיד ההנאה שלך!

 

אז הנה לך: המדריך שלך לתת ולהנות מא עיסוי Nuru. אם אתה מרגיש נועז, למה שלא תנסה? אתה יכול פשוט לגלות שאתה אוהב את זה. Rubpage.com

הרישומים החדשים ביותר

סוגי עיסוי

הפוסטים החדשים ביותר